• Yeni Kız
2008-ford F 17x7 için jant. boyalı Siyah Çelik Jantta Doğrudan Uyum

2008-ford F 17x7 için jant. boyalı Siyah Çelik Jantta Doğrudan Uyum

Ürün Puanı:
₺ 136.00

Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu Yola Hazır tekerlekler, kalite, dayanıklılık ve tokluk sağlamak için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir. Bu tekerlek gerekli tüm güvenlik gereksinimlerini geçti ve doğrudan OEM değişimi olacak şekilde üretildi. Road Ready'deki tüm ürünümüz, jant kapakları, TPMS sensörleri, jant kapakları, bijon somunları ve lastikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fabrika ekipmanınızla tamamen uyumludur. 50 eyalette 30.000'den fazla müşteriye hizmet vererek, ülkenin en iyi tekerlek sağlayıcılarından biri olarak kabul ediliyoruz. Ürününüzü satın alırken kendinizi güvende hissedin, bugün Yola Hazır olun! Ürün Detayları : Üretim Numarası : BC3 Z1015 B, BC341015 BAPart Terminoloji Kimliği : 7644 AAIA Marka Kimliği : HBCH⇒ Uyumlu - Tüm jantlarımız / jantlarımız tüm OEM ekipmanlarıyla uyumludur. ⇒ Güvenlik - Güvenlik ve dayanıklılık sağlamak için tüm jantlarımızı kalın 2 parçalı bir tasarımla üretiyoruz. ⇒ Toplam Performans - Üretimimizin hassasiyeti, çelik Ofsetimizin dayanıklılığı : 40mm. Jant Boyutu : 17x7.5; Merkez Delik : 125.1mm. Lastik Boyutu : 235 / 55 R17; Renk Kaplama : Siyah Boyalı. OEM ekipmanlarıyla TAM UYUMLU - Tüm jantlarımız TPMS sensörleri, bijon somunları, valf gövdeleri, jant kapakları, lastikler ve kış lastikleri dahil tüm fabrika ekipmanlarıyla uyumludur. KOLAY KURULUM - Fabrika özelliklerine göre tasarlanmış bu tekerleğin kullanımı kolaydır install.To tekerleğin tam olarak takıldığından emin olun, doğru lastik boyutunu onaylayın. Referansınız için, aşağıda bir lastik ebadı modeli ekledik. TÜM jant değiştirme ihtiyaçlarına uyar - Yola Hazır OEM yedek tekerlekler, tek tekerlek değiştirmeleri, tam set takasları veya yedek jant ihtiyaçları için mükemmeldir. Yolda bir jant kaybettiğiniz zamanlar için bagajınızda rahatça saklanacak şekilde tasarlanmıştır. * Not : Bu satın alma TPMS sensörlerini, bijon somunlarını, valf gövdelerini veya jant kapaklarını içermez.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Ürün İlaveleri

Motiv 17x7. 431B Siyah Jant

₺ 136.00

Motiv 431 B Elicit Parlak Siyah tekerlek, 5x100 / 5x110 cıvata desenli ve 40 mm ofsetli 17x7.5 tekerlektir Hub delik çapı 73.1mm'dir Tekerlek görüntüsü genel stil referansı içindi

haber

E-mail adresiniz getirin İmzalanacak almak ve en iyi öneri ve seçenekleri, matuschek'dan. Biz asla spam gönderiyoruz. En iyi fiyat ve sertifikalı harika bir seçim.